ДО ВАШОЇ УВАГИ

Дошка оголошень

Столичні освітні заклади вживають заходів для попередження захворювань на грип та ГРВІ

Для профілактики рівня
захворюваності серед
школярів на грип та ГРВІ та
недопущення погіршення
епідеміологічної ситуації із
захворюваності дітей у
закладах освіти столиці
запроваджуються запобіжні
заходи. Про це повідомили
у Департаменті освіти і
науки КМДА.

Шановні батьки!
Стосовно захворювань наших дітей. Кількість відсутніх учнів в класах і школі на щоденному контролі. Моніторинг відсутніх з ГРВІ відбувається кожного ранку, інф. надаємо в РУО. При відсутності 20%учнів школа може прийняти рішення про призупинення занять школи або класів.
Але… є і 80%дітей присутніх в школі…. Ваше право залишити дитину дома, враховуючи динаміку випадків захворюваності у вашому класі і не очікувати закриття школи. Враховуючи сучасні можливості комунікації ми можемо користуватися різними дистанційними технологіями навчання. Або ваша дитина з стійким імунітетом відвідує школу.  Станом на сьогодні відсутніх з ГРВІ по школі 13,2%.

Всім міцного здоров’я!
Ю. Соколов

Актуально:

Як відрізнити грип від ГРВІ?

Оголошення 3

Давно выяснено, что при оценке дизайна и композиции читаемый текст мешает сосредоточиться. Lorem Ipsum используют потому, что тот обеспечивает более или менее стандартное заполнение шаблона, а также реальное распределение букв и пробелов в абзацах, которое не получается при простой дубликации «Здесь ваш текст.. Здесь ваш текст.. Здесь ваш текст..» Многие программы электронной вёрстки и редакторы HTML используют Lorem Ipsum в качестве текста по умолчанию, так что поиск по ключевым словам «lorem ipsum» сразу показывает, как много веб-страниц всё ещё дожидаются своего настоящего рождения. За прошедшие годы текст Lorem Ipsum получил много версий. Некоторые версии появились по ошибке, некоторые — намеренно (например, юмористические варианты).

Оголошення 2

Оголошення 1

это текст-«рыба», часто используемый в печати и вэб-дизайне. Lorem Ipsum является стандартной «рыбой» для текстов на латинице с начала XVI века. В то время некий безымянный печатник создал большую коллекцию размеров и форм шрифтов, используя Lorem Ipsum для распечатки образцов. Lorem Ipsum не только успешно пережил без заметных изменений пять веков, но и перешагнул в электронный дизайн. Его популяризации в новое время послужили публикация листов Letraset с образцами Lorem Ipsum в 60-х годах и, в более недавнее время, программы электронной вёрстки типа Aldus PageMaker, в шаблонах которых используется Lorem Ipsum.