Маргарита Лебєдевавипускниця 2015 року, а також вже встигла закінчити Національний Педагогічний Університет ім. М.П. Драгоманова, факультет міжнародного туризму. Маргарита навчалася в школі 182 с 1-го по 11-й клас і вирішила завітати на свято першого дзвоника до рідної Першої Русанівської

«Минуло вже чотири роки як я закінчила школу. Досі приємно приходити, бачити улюблених вчителів. Рада втекти від проблем дорослого життя туди, де була безтурботною щасливою дитиною.

Тепер я розумію: найкраще, що було в моєму житті, — це школа, мій другий дім, де мене виховали такою, яка я зараз є. І тільки тепер я розумію, які були корисні поради вчителів.

Дякую вчителям, які люблять свою роботу, учнів, віддають всі знання і сили на розвиток школи, її процвітання, просування вперед!

Окремо вдячна моєму класному керівнику Кіруті Наталії Володимирівні за її підтримку та розуміння.»