Ця хвилююча подія відбулась! Попри всі обставини цього року, з дотриманням карантинних вимог, святковий концерт народного хореографічного колективу театру танцю «Нью-Анс» зібрав творчу родину хореографів-засновників Олени та Владислава Товбер, їх юних вихованців, батьків і гостей у Центрі культури та мистецтв Дніпровського району, і свято відбулось!

Щирі слова подяки за високу оцінку творчої діяльності колективу і нагороди до свята прозвучали на адресу Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, її управління освіти, відділу культури, столичного Департаменту освіти і науки, Міністерства освіти і науки України, Національної хореографічної спілки України.

Під гучні оплески вручив подяки і грамоти наш депутат Київради, постійний гість на звітних концертах колективу, Олесь Маляревич.

Нових злетів тобі, «Нью-Ансе»!

Нових злетів тобі, «Нью-Ансе»!